Wakacyjne
warsztaty artystyczne


Zapraszamy Was na wakacje z Prostą Kreską!

Szukacie artystycznych, wakacyjnych półkolonii w Gdańsku? Sprawdźcie naszą ofertę wakacyjną. Może to jest właśnie to czego szukacie?! 

Poniżej przedstawiamy plan warsztatów artystycznych w okresie wakacyjnym 
uwaga: co i rusz pojawiać się będą kolejne warsztaty, więc warto nas śledzić na bieżąco!

Nasza oferta skierowana jest do Was wszystkich, którzy chcą spędzić kreatywnie i twórczo czas. 
Zajęcie i dobrą zabawę znajdą u nas wszyscy od 10 do 110 lat.
Zapraszamy!

Poniżej, w pierwszej kolejności przedstawiamy Wam plan wakacyjnych warsztatów artystycznych w naszych 3 lokalizacjach w Gdańsku,
a następnie szczegółowy opis każdego z warsztatów.
Lokalizacje: 
”G” – Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka 74/2
”QT” – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 8/113
”WO” – Gdańsk, os. Wiszące Ogrody (koło Decathlon), ul. Serdeczna 1c

Wszystkie materiały zapewniamy Wam w cenie warsztatów, więc o nic nie musicie się martwić :)
Brzmi dobrze, prawda? 
Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 6-10 osób).
Grupy są podzielone ze względu na wiek jak i tematykę zajęć. 

Do wyboru przedstawiamy niezależne warsztaty jedno- lub dwudniowe, na które można się zapisać na każdy z osobna. 
Razem stanowią spójny cykl warsztatów w określonej tematyce artystycznej w danym tygodniu.

Czekamy na Was! Do zobaczenia!

Formularz do zapisów znajduje się na samym dole strony - możesz przejść do niego klikając przycisk “Zapisz się!”


Plan na wakacje 2024

Szczegółowe opisy proponowanych warsztatów znajdują się pod poniższą tabelką. Możesz kliknąć w wybrany warsztat aby przejść bezpośrednio do jego opisu.



Opis warsztatów
WAKACJE 2024


GRAFIKA & RYSUNEK czyli fantastyczny pakiet warsztatów składający się z uzupełniających się wakacyjnych zajęć z rysunku i grafiki. W rysunku rozwiniemy skrzydła zarówno tematycznie jak i warsztatowo. Spróbujemy rysunku człowieka, zwierząt i martwej natury. Będziemy używać ołówków (to oczywiste!), ale też sepii, węgla, tuszu, suchej pasteli. Natomiast na zajęciach graficznych zapoznamy się różnymi technikami wyrazu artystycznego związanymi z grafiką i ich praktycznym zastosowaniem.

TEMATY:

Rysunek: Postać (wariant „a”) | Grafika: Szablon i plakat (pon. + wt.)
Na zajęciach rysunku postaci skupimy się na rysowaniu detali twarzy, oka, ucha, nosa, ust…, jak i podejmiemy się studium całej postaci na dużym formacie, ale uzupełnimy ją o dorysowane elementy wyobrażone.
Na zajęciach graficznych pod hasłem “Szablon” zajmiemy się sztuką Pop-art, która charakteryzuje się jaskrawymi kolorami, silnymi kontrastami i wyraźnymi konturami, co nadaje grafikom dynamiczny i wyrazisty charakter. W ramach tego zadania powstanie seria postaci z popkultury w technice szablonu z przygotowanym efektem rastrowym, pozwoli to uzyskać efekt wizualny przypominający druk gazetowy lub komiksowy.
Natomiast do stworzenia plakatu wykorzystamy technikę kolażu z kolorowych kartek i paternów. Przekaz zawarty na plakacie powinien być klarowny i skoncentrowany, aby szybko dotrzeć do odbiorcy. Ważne jest również zachowanie estetyki i równowagi w kompozycji kolażu, aby uzyskać efekt wizualny, który będzie atrakcyjny i przyciągający uwagę.

Rysunek: Martwa Natura (wariant „a”) | Grafika: Inspiracje japońskie (śr.)
W zadaniu rysunkowym zmierzymy się z martwą naturą, którą stworzymy w technice czarnego i białego węgla na szarym papierze.
Zadanie graficzne polegać będzie na stworzeniu grafiki inspirowanej japońskimi motywami krajobrazowymi, wykorzystując prowadzenie gradientu i linii. Japońskie krajobrazy są często źródłem inspiracji dla artystów z całego świata, ze względu na swoją piękną harmonię, delikatność i subtelność. W tym zadaniu młody artysta będzie mógł eksplorować różnorodność krajobrazów japońskich, takich jak góry, pagody, ogrody zen, czy tradycyjne miasteczka. Technika farby wodne akwarelowe oraz czarny tusz. 

Rysunek: Zwierzęta (wariant „a”) | Grafika: Linoryt i Logo (czw. + pt.)
Jednego dnia skupimy się na rysunku i detalach portretu zwierząt domowych, a kolejnego rozwiniemy temat rysowania sierści, futra, rodzajów umaszczenia…
Na grafice stworzymy linoryt, czyli grafikę wykonaną techniką druku wklęsłego. Grafiki powstaną w dwóch kolorach - czerni i bieli. Motywem grafiki będzie ekslibris, czyli znak własnościowy umieszczany w książkach. Ekslibris może być bardzo osobistym elementem, często zawierającym symbole, monogramy, inicjały. 
Stworzymy również projekt logo składający się z naszych inicjałów. Będziemy inspirować się kaligrafią, jak i zaprojektujemy logo oparte tylko na typografii.

Do wyboru przedstawiamy trzy niezależne warsztaty jedno- lub dwudniowe, na które można się zapisać na każdy z osobna. 
Wszystkie razem stanowią spójny cykl warsztatów w tematyce graficzno - rysunkowej.

Grupa wiekowa: od 13+ lat
Prowadzący: mgr szt. Magdalena Świerczek, mgr szt. Agnieszka Sztejerwald


MAŁA SZTUKA czyli wakacyjna propozycja zajęć, gdzie inspiracją będą dla nas sławni artyści czy okresy w historii sztuki. W praktyce poznamy przeróżne techniki plastyczne, poznamy kilku artystów, a co najważniejsze – sami staniemy się artystami. Będzie kolor, dużo koloru, ale nie zapomnimy o ołówku, węglu czy sepii.  

TEMATY:

Mała Sztuka (pon. + wt.)
- Autoportret al'a Pablo Picasso lub portet Vincenta Van Gogha 
- Hybryda zwierzęcia według H. Bosha
- Pejzaż impresjonistyczny inspirowany obrazami Moneta
- Małe formy malarskie w duchu abstrakcjonizmu

Mała Sztuka (śr.)
- Młody wielki artysta czyli kończenie dzieł wielkich malarzy
- "Gdy rozum śpi budzą się demony" - rysunek węglem i gumką inspirowany “kaprysami” Francisco Goyi

Mała Sztuka (czw. + pt.)
- Abstrakcja organiczna - kompozycje inspirowane twórczością Georgii O'Keeffe
- Pop-art - kompozycje inspirowane czołowymi twórcami pop-artowymi
- Zwierzęta inspirowane prehistorycznym malarstwem jaskiń - technika naturalnych pigmentów oraz "mokre w mokre"
- Kolaż na podstawie dzieł malarskich oraz plakatów filmowych

Do wyboru przedstawiamy trzy niezależne warsztaty jedno- lub dwudniowe, na które można się zapisać na każdy z osobna. 
Wszystkie razem stanowią spójny cykl warsztatów artystycznych inspirowanych twórczością największych artystów świata.

Grupa wiekowa: 9-12 lat

Prowadząca: mgr szt. Agnieszka Sztejerwald


RYSUNEK & MAŁA SZTUKA
Jeżeli nie wiecie jeszcze czy wolicie ołówek czy kolor to na tych warsztatach może spróbować obu kierunków. Wspólnie przejdziemy przez techniki rysowania postaci, zwierząt czy martwej natury ale w drugiej części dnia uwolnimy kolory i zbratamy się z światowej klasy artystami! 

TEMATY WARIANT “a”:
Rysunek: Postać | Mała sztuka: Autoportret i Zwierzęca hybryda (pon. + wt.)
Na zajęciach rysunku postaci skupimy się na rysowaniu detali twarzy, oka, ucha, nosa, ust…, jak i podejmiemy się studium całej postaci na dużym formacie, ale uzupełnimy ją o dorysowane elementy wyobrażone.
Na zajęciach małej sztuki zrealizujemy tematy “Autoportret al'a Pablo Picasso lub portet Vincenta Van Gogha” oraz  “Hybryda zwierzęcia według H. Bosha”.
Rysunek: Martwa Natura | Mała sztuka: Młody wielki artysta (śr.)
W zadaniu rysunkowym zmierzymy się z martwą naturą, którą stworzymy w technice czarnego i białego węgla na szarym papierze.
Następnie jako młodzi artyści będziemy kończyć dzieła wielkich malarzy.
Rysunek: Zwierzęta | Mała sztuka: Abstracja i Pop-art (czw. + pt.)
Jednego dnia skupimy się na rysunku i detalach portretu zwierząt domowych, a kolejnego rozwiniemy temat rysowania sierści, futra, rodzajów umaszczenia… Za to na zajęciach Małej sztuki stworzymy abstrakcję organiczną czyli kompozycję inspirowaną twórczością Georgii O'Keeffe
oraz zapoznamy się ze sztuką Pop-art tworząc kompozycje inspirowane czołowymi twórcami pop-artowymi.

TEMATY WARIANT “b”:
Rysunek: Postać | Mała sztuka: Pejzaż i Małe formy malarskie (pon. + wt.)
Na zajęciach tych poznamy rysunek gestu, który pomaga uchwycić ruch i dynamikę ciała ludzkiego w różnych pozycjach i akcjach. Będziemy również eksperymentować z różnymi technikami i stylami rysowania portretów w stylu sławnych artystów: Picasso(kubizm, geometryczne formy i zniekształcenia), Van Gogh (postimpresjonizm, naśladowanie charakterystycznej faktury, impasto i plama), Warhol (pop-art, tworząc portrety z wykorzystaniem jaskrawych kolorów i technik reprodukcyjnych jak szablon), Basquiat (nowy ekspresjonizm, abstrakcyjne i spontaniczne techniki rysowania z intensywnymi kolorami i gestami), Modiglian (wydłużone proporcje i płaskie, stylizowane formy - unikalne i eleganckie portrety), Hockney (naśladowanie kolorowych i dynamicznych kompozycji, wykorzystując techniki kolażu).
Na zajęciach Małej sztuki stworzymy pejzaż impresjonistyczny inspirowany obrazami Moneta oraz Małe formy malarskie w duchu abstrakcjonizmu.
Rysunek: Martwa Natura | Mała sztuka: Rysunek węglem wg Goyi (śr.)
W zadaniu rysunkowym zmierzymy się z pastelową martwą naturą według Giorgio Morandi korzystając z techniki suchych pasteli.
Następnie zapoznamy się twórczością Francisco Goyi i słynnym "Gdy rozum śpi budzą się demony" i stworzymy rysunek węglem i gumką inspirowany “kaprysami” artysty.
Rysunek: Zwierzęta | Mała sztuka: Malarstwo jaskiniowe i Kolaż (czw. + pt.)
Jednego dnia skupimy się na ekspresyjnych szkicach zwierząt. Szybkie i ekspresyjne rysunki mają na celu uchwycenie ruchu, proporcji i charakterystycznych cech każdego zwierzęcia. Podejmiemy się też twórczego przeobrażenia słynnego dzieła Dama z łasiczką Leonarda da Vinci wrysowując inne zwierzę stworzymy dzieło pt. “Dama z … ?“
Stworzymy też rysunki zwierząt inspirowanych prehistorycznym malarstwem jaskiń, wykorzystamy do tego technikę naturalnych pigmentów oraz "mokre w mokre". Na zajęciach powstanie również kolaż na podstawie dzieł malarskich oraz plakatów filmowych.

Do wyboru przedstawiamy trzy niezależne warsztaty jedno- lub dwudniowe, na które można się zapisać na każdy z osobna. 
Wszystkie razem stanowią spójny cykl warsztatów rysunkowo-artystycznych.

Grupa wiekowa: 9-12 lat lub 10-14 lat
Prowadzący: mgr szt. Sylwia Aniszewska, mgr szt. Magdalena Świerczek, mgr szt. Agnieszka Sztejerwald, Aleksandra Grabowska


RYSUNEK & MALARSTWO czyli warsztaty wakacyjne ołówkiem i farbami, zarówno dla młodszych jak i dla nieco starszych. Towarzyszyć nam będą ołówki, sepia, węgiel, akryle, akwarele, Van Gogh, Holbein, Turner. Wyciągniemy różne formaty kartek, będziemy pracować na stołach i sztalugach czyli będzie w pełni artystycznie i intensywnie.

TEMATY:

Rysunek: Postać (wariant „a”) | Malarstwo: Martwa natura (pon. + wt.)
Na zajęciach rysunku postaci skupimy się na rysowaniu detali twarzy, oka, ucha, nosa, ust…, jak i podejmiemy się studium całej postaci na dużym formacie, ale uzupełnimy ją o dorysowane elementy wyobrażone.
Natomiast na malarstwie skupimy się na martwych naturach, które stworzymy farbami akrylowymi: jedną w formie “mini” na malutkich płótnach, a drugą w stylu mistrza Van Gogha.

Rysunek: Martwa Natura (wariant „a”) | Malarstwo: Portrety (śr.)
W zadaniu rysunkowym zmierzymy się z martwą naturą, którą stworzymy w technice czarnego i białego węgla na szarym papierze.
A na malarstwie podejmiemy się tematu portretów mistrza Hansa Holbeina korzystając z akwareli.

Rysunek: Zwierzęta (wariant „a”) | Malarstwo: Pejzaże (czw. + pt.)
Jednego dnia skupimy się na rysunku i detalach portretu zwierząt domowych, a kolejnego rozwiniemy temat rysowania sierści, futra, rodzajów umaszczenia…
Stworzymy malarskie pejzaże i nokturny z wyobraźni inspirowane Williamem Turnerem. Poeksperymentujemy też z pointylizmem tworząc malarskie kwietne łąki.

Do wyboru przedstawiamy trzy niezależne warsztaty jedno- lub dwudniowe, na które można się zapisać na każdy z osobna. 
Wszystkie razem stanowią spójny cykl warsztatów rysunkowo-malarskich.

Grupy wiekowe: 10-14 lat; powyżej 13 lat
Prowadzący: mgr szt. Sylwia Aniszewska, Aleksandra Grabowska


RYSUNEK
Rysunek, rysunek i jeszcze więcej rysunku. Ołówki (różne 😊), sepia, węgiel… Rysunek postaci, rysunek zwierząt, rysunek martwej natury. Różnorodność formatów, różnorodność warszatu czasem stoły czasem sztalugi 

Rysunek: Postać (wariant „a+b”) (pon. + wt.)
Na początek skupimy się na rysowaniu detali twarzy, oka, ucha, nosa, ust… Podejmiemy się studium całej postaci na dużym formacie, ale uzupełnimy ją o dorysowane elementy wyobrażone. Poznamy rysunek gestu, który pomaga uchwycić ruch i dynamikę ciała ludzkiego w różnych pozycjach i akcjach. Będziemy również eksperymentować z różnymi technikami i stylami rysowania portretów w stylu sławnych artystów: Picasso(kubizm, geometryczne formy i zniekształcenia), Van Gogh (postimpresjonizm, naśladowanie charakterystycznej faktury, impasto i plama), Warhol (pop-art, tworząc portrety z wykorzystaniem jaskrawych kolorów i technik reprodukcyjnych jak szablon), Basquiat (nowy ekspresjonizm, abstrakcyjne i spontaniczne techniki rysowania z intensywnymi kolorami i gestami), Modiglian (wydłużone proporcje i płaskie, stylizowane formy - unikalne i eleganckie portrety), Hockney (naśladowanie kolorowych i dynamicznych kompozycji, wykorzystując techniki kolażu).

Rysunek: Martwa Natura (wariant „a+b”) (śr.)
Zmierzymy się z martwą naturą, którą stworzymy w technice czarnego i białego węgla na szarym papierze jak i z pastelową martwą naturą według Giorgio Morandi korzystając z techniki suchych pasteli.

Rysunek: Zwierzęta (wariant „a+b”) (czw. + pt.)
Jednego dnia skupimy się na rysunku i detalach portretu zwierząt domowych, a kolejnego rozwiniemy temat rysowania sierści, futra, rodzajów umaszczenia… Skupimy się też na ekspresyjnych szkicach zwierząt. Szybkie i ekspresyjne rysunki mają na celu uchwycenie ruchu, proporcji i charakterystycznych cech każdego zwierzęcia. Podejmiemy się też twórczego przeobrażenia słynnego dzieła Dama z łasiczką Leonarda da Vinci wrysowując inne zwierzę stworzymy dzieło pt. “Dama z … ?“

Do wyboru przedstawiamy trzy niezależne warsztaty jedno- lub dwudniowe, na które można się zapisać na każdy z osobna. 
Wszystkie razem stanowią spójny cykl warsztatów rysunkowych.

Grupy wiekowe: 10-14 lat lub od 13 lat
Prowadzący: mgr szt. Magdalena Świerczek, Aleksandra Grabowska


WARSZTATY MANGOWE
Pozycja obowiązkowa dla fanów Mangi czyli wakacyjny rysunek mangowy w towarzystwie innych entuzjastów tej tematyki. Zrobimy powrót do tradycji i będziemy tworzyć komiks tuszem, zagłębimy się w twórczość Akiry Toriyamy (czyli rysunek w stylu Dragon Balla, Dragon Quest, Sandlanda czy Aralki), a także wyciągniemy farby akwarelowe, zmienimy format kartki i stworzymy duuużą, stronę komiksu mangowego.  

TEMATY:
- Mangowa postać w tuszu (pon. + wt.)

Stworzymy postać w tradycyjny mangowy sposób za pomocą tuszu. Pierwszy dzień to praca nad szkicem postaci za pomocą ołówka, a drugi dzień poświęcamy na lineart i wypełnianie za pomocą tuszu.
- Dzień Akiry Toriyamy (śr.)
To warsztaty poświęcone stricte twórczości Akiry Toriyamy. Czeka nas rysowanie w stylu z Dragon Balla, Dragon Quest, Sandlanda, Aralki itp.
- Manga akwarelą (czw. + pt.)
Stworzymy stronę mangową w dużym formacie. Najpierw poszkicujemy, a potem zabierzemy się za coloring w technice akwarelowej.

Grupa wiekowa: od 10 lat
Prowadzący: mgr szt. Kamil Pietrzak


WARSZTATY KULTURY JAPOŃSKIEJ
Pozycja obowiązkowa dla fanów Mangi i Japonii czyli wakacyjne warsztaty artystyczne (nie tylko rysunkowe), w towarzystwie innych entuzjastów tej tematyki. Nie trzeba chyba przypominać, że nasi prowadzący są pasjonatami gatunku więc oprócz tworzenia jesteście narażeni na dużo dyskusji i informacji związanych z kulturą japońską i mangą. Uwaga, to uzależnia!

TEMATY:
- Samuraje (pon. + wt.)
Te warsztaty będą kręcić się wokół tematyki kultury japońskiej a dokładniej samurajów i budowy samurajskich mieczy, haiku (czyli tworzenia wierszy) i ikebany (czyli sztuki układania kwiatów). Przy okazji porozmawiamy czym jest irezumi.
- Origami (śr.)
Origami to sztuka składania papieru, pochodząca z Chin a rozwinięta w Japonii, stąd uznawana jest za sztukę japońską. Składanie papieru daje ogromne możliwości stworzenia niesamowitych struktur i kształtów. Stworzymy kwiaty i zwierzęta, a także magiczne pudełko, żeby wszystko pomieścić. Przy okazji poznamy legendę o tysiącu żurawi. Zanurz się z nami w ten niesamowity świat konstrukcji z papieru.
- Japońskie demony (czw. + pt.)
Te warsztaty skupią się na stworzeniu bestiariusza inspirowanego japońską mitologią. Poznamy odpowiedzi na pytania czym się różnią smoki europejskie od azjatyckich, dlaczego niektóre lisy mogą być bardziej niebezpieczne od innych, a także czym jest Hyakki-yakō. Wykorzystamy różne techniki takie jak tusz, akwarela, kredki, markery, ołówki i cienkopisy.

Grupa wiekowa: od 10 lat
Prowadzący: mgr szt. Małgorzata Piaskowska


KOMIKS
Wakacyjna propozycja dla fanów komiksu. Trzy konkretne tematy. Trzy bardzo komiksowe tematy czyli tworzenie swojej wersji okładki do znanego komiksu – podobno czasem Varianty są lepsze niż oryginał. Sprawdźmy to. Tworzenie trzy-kadrowego komiksu czyli komiks jaki jest znany z gazet – cała historia zamknięta w trzech kadrach oraz zastosowanie koloru w stronie komiskowej – promarkery na stół! 

TEMATY:
- Projektowanie okładek Variantowych (pon. + wt.)
Będziemy tworzyć autorskie okładki do znanych komiksów (różnych wydawnictw).
- Komiksy 3 kadrowe (śr.)
Komiks 3-kadrowy jest podstawową formą komiksowa (jaką zasłynął w gazetach), postaramy się więc zrobić krótką historię zamkniętą w trzech kadrach.
- Coloring w komiksie (czw. + pt.)
Przygotujemy swoją stronę komiksową i będziemy uczyć się jak pracować z promarkerami aby nasze komiksowe dzieło nabrało kolorów.

Grupa wiekowa: od 10 lat
Prowadzący: mgr szt. Kamil Pietrzak


RYSUNEK ARCHITEKTONICZNY
Interesujesz się architekturą i zastanawiasz się na studiami architektonicznymi, ale nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz nauczyć się w prosty i efektowny sposób rysować bryły i perspektywę? Warsztaty skierowane do osób dopiero rozpoczynających przygodę z rysunkiem lub chcących ugruntować sobie wiedzę z zakresu rysunku konstrukcyjnego. Chcemy rozwinąć i pobudzić Twoją wyobraźnię przestrzenną i nauczyć świadomego posługiwania się rysunkiem odręcznym. 

TEMATY:
- Aksonometria (pon. + wt.)

Wejdź z nami do świata brył i naucz się rysować je przestrzennie, obracać i tworzyć ich widoki (Rzuty Monge’a)!
- Zadania na wyobraźnię przestrzenną (śr.)
Zapoznamy się z tematyką łamigłówek logiczno-przestrzennych i rozwiążemy rozmaite zadania na wyobraźnię przestrzenną, takie jak zdarzają się często na egzaminach wstępnych na architekturę.
- Perspektywa (czw. + pt.)
Poznamy podstawowe zasady rysunku perspektywicznego czyli realistycznego przedstawienia przestrzeni na płaskiej kartce.

Do wyboru przedstawiamy trzy niezależne warsztaty jedno- lub dwudniowe, na które można się zapisać na każdy z osobna.
Wszystkie razem stanowią spójny cykl warsztatów w tematyce
rysunku architektonicznego.

Grupa wiekowa: 15+
Prowadzący: mgr inż. arch. Aleksandra Tyszczuk, inż. arch. Aleksandra Brudło


WARSZTATY MAKIETOWANIA
Warsztaty skierowane do osób które chciałyby zgłębić tajniki tworzenia makiet architektonicznych.
Warsztaty obejmują zagadnienia podzielone na sekcje tematyczne m.in. posługiwanie się przyrządami makieciarskimi, jak prawidłowo ciąć i łączyć tekturę, jak dobrać odpowiednie materiały, jak stworzyć makietę prostego domku. Przekażemy Ci wiedzę, która pozwoli Ci na uniknięcie podstawowych błędów i zapewni dobry start do tworzenia estetycznych, przestrzennych modeli.
Warsztaty te mają za zadanie rozwinąć zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Jest to doskonały wstęp do zajęć na pierwszym roku Architektury lub hobbystycznego modelowania. Wszystkie materiały zapewniamy w cenie zajęć.

Grupa wiekowa: 15+
Prowadząca: mgr inż. arch. Aleksandra Tyszczuk


WARSZTATY COLORINGU PROMARKERAMI dedykujemy osobom, które chciałyby wzbogacić swoje prace rysunkowe wprowadzając do nich akcent kolorystyczny. Wytłumaczymy Ci między innymi podstawy dobierania kolorów, korzystania z palety barw, jak uzyskać estetyczne cieniowanie czy budować przestrzeń trójwymiarową za pomocą różnicowania gradientu. Skupimy się na design sketchingu i będziemy uczyć się jak używać promarkerów w rysunku przedmiotów użytku codziennego. Warsztaty te są świetnym pomysłem dla osób, które chciałyby uzupełnić portfolio o prace plastyczne w kolorze lub dla osób, które po prostu chcą ożywić swoje dotychczasowe rysunki.

Grupa wiekowa: 15+
Prowadząca: mgr inż. arch. Aleksandra Tyszczuk


Zapisy

Aby zapisać się na warsztaty należy uzupełnić formularz z wybranym terminem warsztatów.
Po przesłaniu formularza otrzymacie Państwo wiadomość zwrotną z linkiem do płatności online.
W przypadku chęci zapisu na więcej niż 1 warsztaty, należy uzupełnić i przesłać formularz dla każdego z warsztatów z osobna i opłacić wszystkie wybrane warsztaty.

Zapis na warsztaty jest potwierdzony tylko w przypadku dokonania opłaty.
(Przesłanie formularza bez opłaty nie jest zapisem na listę uczestników i nie gwarantuje dostępności miejsca).

Opłaty można również dokonać przelewem tradycyjnym na konto. W tym przypadku prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na mail: biuro@prostakreska.com.

DANE OD PRZELEWU:

Prosta Kreska Katarzyna Szakajło
59 1160 2202 0000 0005 7726 3232

W tytule przelewu prosimy podać: Imię i nazwisko Uczestnika z dopiskiem “WAKACJE”

Jeśli formularz się nie załadował (widać “kółeczko ładowania”), prosimy nacisnąć przycisk “odśwież stronę” - wówczas formularz powinien się załadować. W razie problemów prosimy o kontakt.

W szczególnych przypadkach ewentualna zmiana turnusu możliwa jest po wcześniejszym uzgodnieniu, pod warunkiem dostępności miejsca.
Uwaga! W przypadku nie zebrania min. liczby chętnych na dany termin, warsztaty zostaną odwołane, o czym zostaną Państwo wcześniej poinformowani.